Kurs NZD/USD osiągnął dziś rano nowe minima we wczesnym handlu, ponieważ wartości przetestowały moment 0,60000. Ostatni raz, kiedy ceny pary walutowej USD/NZD testowały swoje obecne głębokości, miały miejsce w okresie największego obaw o koronawirusa od marca do maja 2020 r. Przed sagą o koronawirusie kurs NZD/USD nie znajdował się w pobliżu tych obecnych wskaźników cen od końca 2008 r. i na początku 2009 r. podczas kryzysu finansowego.

Niektórzy spekulanci mogą sądzić, że najgorsze dla dolara nowozelandzkiego już minęło

W chwili pisania tego tekstu kurs NZD/USD jest zbliżony do 0,60010, z powodu niestabilnych warunków inwestorzy powinni porównywać tę zapisaną cenę z wartościami rynkowymi podczas czytania . Wcześniej tego ranka Nowa Zelandia opublikowała dane o produkcie krajowym brutto, które okazały się lepsze niż oczekiwano, ale nie wydaje się, aby stworzyły one trwały wzrost kursu NZD/USD. Dziś rano zademonstrowano nowe dołki i pojawiło się ważne wsparcie psychologiczne.

Niektórzy handlowcy mogą nadal testować dynamikę spadkową w ramach NZD/USD, przy czym oczekiwane odwrócenie w górę musi nastąpić i zostać utrzymane. Jednak rynek Forex nadal demonstruje siłę USD w stosunku do wielu głównych walut. Chociaż może być prawdą, że NZD/USD znajduje się w dolnych elementach swojego długoterminowego zakresu handlowego, nie oznacza to, że trend spadkowy pary walutowej wkrótce się skończy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.