• Indeks Dow Jones Industrial Average zamknął się wzrostem ostatnich notowań na poziomach intraday, przełamując najdłuższą serię strat od miesiąca.
  • W ostatnich sesjach osiągnął wzrosty o 0,18%, by zyskać około 59,64 pkt.
  • Rozliczył się na koniec notowań po cenie 32 969,24, po spadku w ciągu dnia. We wtorek i przez trzecią sesję z rzędu kurs -0,47%.

18 z 30 składników indeksu przyspieszyło, przy czym Salesforce Inc. wzrósł o 2,28%, zanim spółka podała rozwodniony zysk za drugi kwartał fiskalny późną środą w wysokości 1,19 USD, w porównaniu z 1,48 USD rok wcześniej. Przychody wyniosły 7,72 mld USD w kwartale zakończonym 31 lipca, w porównaniu z 6,34 mld USD rok wcześniej.

Dane ekonomiczne Dow Jones

Nowe zamówienia na dobra trwałe utrzymywały się w lipcu na stabilnym poziomie po wzroście o 2,2% w czerwcu, pomijając oczekiwania co do wzrostu o 0,8% w ankiecie Bloomberga.

Podczas gdy wskaźnik sprzedaży oczekujących domów National Association of Realtors spadł w lipcu o 1%, co jest mniejszym niż oczekiwano wzrostem, sprzedaż w toku spadła o prawie 20% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Inwestorzy skupiają się teraz na sympozjum Jackson Hole , które rozpoczyna się w czwartek, z przemówieniem prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella w piątek, który prawdopodobnie dostarczy więcej wskazówek na temat tempa przyszłych podwyżek stóp procentowych i tego, czy bank centralny może osiągnąć „miękkie lądowanie” dla gospodarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.