Fakt, że USD/SGD w zasadzie utrzymał się dziś rano i nie zawrócił gwałtownie w dół, prawdopodobnie pokazuje, że ponownie nerwowy sentyment jest ogromny, jeśli chodzi o perspektywy amerykańskiej Rezerwy Federalnej dotyczące stóp procentowych. 26 lipca kurs USD/SGD znajdował się w pobliżu wskaźnika 1,39000, po czym w miniony piątek chwilowo spadł do najniższego poziomu prawie 1,374700 . Przyrostowa wyprzedaż USD/SGD prawdopodobnie miała miejsce w ostatnich dniach, ponieważ domy finansowe liczyły na mniej jastrzębi bank centralny USA.

Piątkowe dane z USA szybko postawiły Forex na głowie, a odwrócenie kursu USD/SGD nagle sprowadziło parę walutową na scenę wznoszących się królestw. Tak, USD/SGD z pewnością może odwrócić się w dół, a inwestorzy powinni spodziewać się niestabilnych warunków w tym tygodniu, ponieważ domy finansowe poszukują równowagi, ale nastroje behawioralne mogą być nerwowe w związku z większą liczbą podwyżek stóp procentowych z USA niż oczekiwano jeszcze tydzień temu. Jeśli tak się stanie, USD/SGD może nadal testować stosunek 1,38000 i wyższy.

Wsparcie w pobliżu 1,38000 powinno być uważnie obserwowane dla pary walutowej USD/SGD w krótkim okresie. Trwałe wsparcie może zachęcić do większego kupowania USD/SGD, ponieważ perspektywy spekulacyjne będą szukać dalszych wzrostów.
Wsparcie w pobliżu 1,37500 w przypadku przebicia dolnego byłoby godne uwagi, ale może wskazywać na wyprzedanie USD/SGD, które w najbliższym czasie może spowodować odwrócenie w górę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.